جدیدترین مطالب گالوس:

راه حل رفع شکنندگی ناخن و داشتن ناخن هایی بلند

چگونه ناخن هایی بلند با ظاهری مناسب(بدون شیار و یا پوسته) داشته باشیم؟؟
اگر ناخن هایی شکننده دارید و تابحال داشتن ناخن هایی بلند در کنار هم را تجربه نکرده اید حتما این مطلب را خوانید…

اگر دارای ناخن هایی شکننده هستید و تابحال نتوانسته اید ناخن هایی بلند داشته باشید و  یا برای داشتن آن کاشت ناخن را انتخاب نموده اید، امروز در گالوس قصد به اشتراک گذاری تجربه خودم در حفظ ناخن ها را دارم.

شاید عده ای از شما کاشت ناخن را به تقویت آن ترجیح داده اید، حتما میدانیدکه کاشت ناخن جز اینکه در بیشتر موارد ظاهری غیرطبیعی دارد از رسیدن اکسیژن به ناخن ها خودداری و سبب زرد شدن آنها می شود و همینطور در برخی افراد بدلیل تمیز نکردن صحیح و مرتب ناخن ها قارچ گرفتگی ناخن روی می دهد.  پیشنهاد امروز ما به شما هزینه ای کمتر و یا معادل هزینه کاشت و ترمیم ناخن را خواهد داشت که مسلما به نفع شما خواهد بود.

جهت اینکار نیاز به انجام چندکار در کنار هم خواهید داشت که توصیه می کنم اگر میخواهید حتما به نتیجه مطلوب برسید تمامی موارد در کنار هم رعایت کنید.
تقویت کننده ناخن

واما چگونه ناخن هایی بلند با ظاهری مناسب(بدون شیار و یا پوسته) داشته باشیم؟؟
۱- ابتدا از داخل بدن و رفع کمبودهای آن شروع می کنیم، شما نیاز به مصرف قرص زینک و آهن دارید، توصیه می کنم  جهت جذب بهتر آهن، حتما قرص آهن را با خوراکی دارای ویتامین سی مانند آب پرتقال مصرف کنید البته از میان این ۲ دارو زینک در تقویت ناخن بسیار مهم تر است.
و اما مورد بعدی

۲-مصرف سبزی(سبزی هایی همچون ترخون، گشنیز و …) را در وعده های غذایی خود گنجانده و در مقدار زیاد مصرف کنید، باز هم تکرار می کنم مصرف سبزی بالا(آهن موجود در سبزی برای ظاهر سالم و مناسب ناخن شما بسیار مهم است و بدلیل طبیعی بودن نسبت به قرص آهن میزان جذب بهتری دارد.)
و اما از تقویت  داخل  بدن بعد به تقویت ظاهر بیرونی آن می رسیم، در این مدت که قصد تقویت ناخن های خود را دارید

۳-از زدن لاک صد در صد خودداری کنید اگر مجبور به استفاده از لاک بودید می توانید از لاک هایی با بوی ملایم که میزان استون موجود درآنها بسیار کم است استفاده و سپس ناخن های خود را با لاک پاکن فاقد استون پاک نمایید.(لاک بیشتر از نصف روز برروی ناخن ها نماند)
۴-استفاده از محلول تقویت ناخن-محلول تقویت کننده ماوالا دارای مایع آبی رنگ(در معرفی محصول زیر به هیچ عنوان قصد تبلغات مطرح نبوده و تنها راهنمایی شما جهت استفاده از مواد بهتر مطرح می باشد).
تقویت کننده ناخن
این محلول با قیمتی در حدود ۵۰ هزار تومان در داروخانه ها موجود می باشد.
توجه داشته باشید که محلول های دیگری همچون هیدرودرم در داروخانه ها موجود می باشد که این محلول ها را چنانچه بو کنید متوجه بوی استون در آنها می شوید از خریدن چنین محلول هایی جدا خودداری کنید چون به هیچ عنوان نقشی در تقویت ناخن شما نخواهند داشت.
نمونه ای از این محلول ها که دارای استون می باشد:
تقویت کننده ناخن

با استفاده و رعایت تمامی موارد بالا(قرص زینک،قرص آهن، سبزی و محلول تقویت کننده ناخن) بعد از دوهفته شاهد افزایش مقاومت ناخن های خود و داشتن ناخن هایی بلند خواهید بود.(به طور حتم در چند روز اول استفاده، سریعا بهبود در ناخن ها مشاهده نمی شود و امکان شکستن آنها وجود دارد پس ناامید نشوید..)
همچنین استفاده از دستکش در هنگام استفاده از مواد شوینده و چرب کردن دست ها بعد از شستشو فراموش نشود.
دوستان چنانچه پیشنهاد دیگری در این خصوص دارند می توانند در قسمت کامنت مطرح نمایند.

نویسنده: الهام دلیرزاده
استفاده از مطالب حتی با ذکر نام گالوس مجاز نمی باشد.

(۴۳۷)

۳ نظر

  1. برنامه نویسی اندروید

    باسلام
    ممنون از پست خوبتون.

  2. خوشمان آمد

  3. من بجزز اینکه ناخن هام میشکنه رنگش هم سفید نیست کسی میدونه باید چیکار کنم؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*