جدیدترین مطالب گالوس:

معجونی گیاهی برای رفع لکه های صورت و جوشهای بدن

1452207_635692153119869_833483874_n

این معجون و یا بهتر بگوییم ماسک ویژه جهت رفع لکه های ناشی از جای جوش ها و یا لکه های حاملگی بسیار موثر است به شرط آنکه حتما به طور مداوم و روتین، طبق عادت با هر بار حمام کردن و یا هفته ای دو بار این کار انجام شود.
مواد لازم برای هر بار استفاده از این ماسک :

  • ماست کم چرب : یک قاشق غذا خوری
  • حنای بی رنگ : یک قاشق مربا خوری
  • گلاب : دو سه قطره

این مواد را با هم مخلوط کرده و قبل از حمام به مدت پانزده تا بیست دقیقه بر روی صورت یا بدن خود و جاهایی که جوش می زند بمالید و صبر کنید تا خوب جذب شود که بهتر است برای جذب بهتر اگر فرصت داشتید کمی هم در بخار حمام بمانید تا کاملا جذب پوست شود در غیر این صورت لزومی نیست و می توانید پس از این مدت زمان بشویید.
اثر بخشی این ماسک زمانی خود را نشان خواهد داد که با هر بار حمام کردن بر روی صورت و بدن گذاشته شود، در صورتی هم که فقط به عنوان ماسک بر روی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد حتما هفته ای دو بار استفاده شود آنوقت شما تاثیر آن را پس از یک ماه استفاده ی مرتب بر روی چهره و بدن خود خواهید دید.

اضافه کردن مقدار کمی سدر نیز به ماسک اثربخشی آن را بیشتر می کند.

توصیه کرم ضدلک: برای برطرف کردن جای جوش میتوانید از کرم ضد لک JEAN DAVEZE و یا Jacques Andhrel و یا سرم vinoperfect  استفاده نمائید که البته  سرم  نامبرده بسیار موثر بوده و اطلاعات بیشتر راجع به این محصول را می توانید در تجربیات من در خرید محصولات آرایشی ملاحظه بفرمائید.

(۷۷۵۰)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*