جدیدترین مطالب گالوس:

رفع جوش صورت

رفع جوش صورت (تست شده):

حتما شما هم در میان دوست و آشنا افرادی را دیده‌اید یا می‌شناسید که گرفتار جوش‌های پوستی شده‌اند. این جوش‌ها با توجه به این‌که زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد و شاید رها شدن از شرشان کار سخت و دشواری است، یک مشکل جدی به حساب می‌آید.

جوش-صورت2اگر شما هم به نوعی با این جوش‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید، می‌توان به کمک ماسک‌های طبیعی ضدجوش از دست آنها خلاص شوید یا حتی از بروز این مشکل پیشگیری کنید.

ماسک جوش شیرین: یکی از معروف‌ترین ماسک‌های ضد جوش است. برای درست کردنش کافی است مقداری جوش شیرین را در آب حل کرده و آن را روی صورت خود بگذارید. اجازه دهید این ماسک حدود ۱۵ دقیقه روی پوست شما باقی بماند و پس از آن پوست خود را با آب ولرم شستوشو دهید.

عسل: این ماده مغذی و البته خوشمزه هم می‌تواند برای رفع جوش‌های شما کمک بزرگی به حساب بیاید. برای این کار مقداری عسل را روی محل جوش قرار داده و ۱۵ دقیقه تامل کنید؛ سپس صورت خود را بشویید. برای تاثیر بیشتر این ماسک، سه روز در هفته از آن استفاده کنید.یکی دیگر از انواع ماسک‌های ضد جوش، موز له شده است. موز را له کنید و روی جوش قرار داده و پس از ۲۰ دقیقه محل جوش‌ها را با آب گرم بشویید.

گلاب: استفاده از گلاب هم یکی از راههای پیشگیری و همچنین درمان جوش‌های صورت است. برای این کار خوب است صورت خود را هر روز با گلاب شستوشو دهید. البته بهتر است این کار قبل از خواب انجام شود تا گلاب مدت زمان بیشتری روی پوست باقی بماند.

در پایان افرادی که نگران جوش‌های صورت خود هستند بهتر است بدانند بخور دادن می‌تواند کمک بزرگی برای برطرف شدن جوش‌های آنها باشد بنابراین از بخور دادن مرتب و مداوم در طول هفته غافل نشوید.

پیشنهاد من *****

چنانچه میخواهید زودتر جوش های صورتتان بهبود پیدا کند میتوانید از طریق مواد شیمیایی زیر اقدام کنید:

محلول کلیندامایسین ۱% پاک دارو

کرم ضد جوش اکنت لامیین

هر هفته تمیز کردن صورت با الکل سفید

و استفاده از صابون ضد باکتریال سیتو

خوردن یک استکان عرق کاسنی ناشتا

استفاده همزمان موارد پیشنهاد شده باعث رفع جوشها میشود.

در پایان برای برطرف کردن جای جوش میتوانید از کرم ضد لک JEAN DAVEZE و یا Jacques Andhrel و یا سرم vinoperfect  استفاده نمائید که البته  سرم  نامبرده بسیار موثر بوده و اطلاعات بیشتر راجع به این محصول را می توانید در تجربیات من در خرید محصولات آرایشی ملاحظه بفرمائید.

علت جوش در نقاط مختلف صورت

     تجربیات من در خرید محصولات آرایشی

(۱۲۳۱۵)

۳ نظر

  1. من از کرم ضد لک ژاک اندرل استفاده کردم… به راحتی هم تهیه کردم… تاثیر فوقالعاده ایی داشت….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*