جدیدترین مطالب گالوس:

دستمزد خواجه امیری برای سرود جام جهانی

آهنگ جام جهانی احسان خواجه امیری

ترانه‌ای که احسان خواجه‌امیری برای تیم ملی فوتبال و صعودش به جام جهانی خواند انتقادات زیادی را در پی داشت. حالا خبر رسیده این خواننده نامدار و محبوب برای خواندن این ترانه ۱۲۰ میلیون تومان دریافت کرده است.

البته گروهی هم معتقدند این مبلغ صحیح نیست و او تنها ۳۰ میلیون تومان برای خواندن این ترانه پول دریافت کرده است. جالب است بدانید امیر تاجیک برای ترانه‌ای که در سال ۲۰۰۶ برای صعود تیم ملی به جام‌جهانی خوانده بود چیزی حدود ۱۰ میلیون تومان دریافت کرده بود.

او ترانه‌اش را یک هفته‌ای آماده و به بازار عرضه کرد اما آهنگ امسال چیزی حدود ۴ماه زمان برد. واکنش مردم به این دو آهنگ نشان می‌دهد، آهنگ امیر تاجیک از محبوبیت بیشتری برخوردار بود.

(۱۱۷۲)

یک نظر

  1. سلام . به نظر من که آقای خواجه امیری هیچ وقت دنبال مادیات نیستن و بیشتر کیفیت کار براشون مهمه . من نمی دونم که ایشون چقدر پول دریافت کردن اما اینو می دونم که ۱۲۰ میلیون هم نگرفتن . تازه دارید می گید آقای تاجیک در سال ۲۰۰۶ ، ۱۰ میلیون گرفتن و ما الان در سال ۲۰۱۴ هستیم یعنی ۸ سال از اون زمان میگذره و مسلما قیمت ها تا الان خیلی تغییر کرده و یه چیز دیگه ایشون که همه ی مبلغ و برای خودشون بر نمیدارن ، ایشون کلی نوازنده دارن . ترانه سرا هست . آهنگساز داره تازشم کلی زحمت اینکار و کشیدن و به گفته ی خودشون به عنوان یار دوازدهم کشور تموم تلاششون و کردن در ضمن ایشون که نرفتن التماس فدراسیون ورزش و بکنن که ترانه رو بخونه اونا خودشون ازش درخواست کردن و آقای خواجه امیری هم اینکار و قبول کردن . به نظر من و خیلی از مردم و طرفدارانشون این کار بی نظیر بود و باید صدا و سیما اونو پخش می کرد اما بی انصافی کردن . فدراسیون فوتبال باید بابت این کم لطفی که در حق این ترانه و آقای خواجه امیری و همه ی کسانی که برای این کار زحمت کشیدند ، کردن ازشون عذر خواهی کنه .

    از عشق تو بوده هر جا که رسیدم
    پای تو و اسمت من جونمو میدم
    گل میکنه حست هر ثانیه در من
    رویای یه دنیاست تا جامو بگیرن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*