جدیدترین مطالب گالوس:

با صورتی‌ زیبا از خواب بیدار شوید

معمولاً خانم‌ها صبح که از خواب بیدار می‌شوند از چهره‌ی خود ناراضی هستند. گالوس در این مطلب هشت روش ساده برای زیباتر بیدار شدن از خواب توصیه می‌شود.

surate.ziba.sobh

۱. با چهره‌ی تمیز به رختخواب بروید:
عادت کنید صورت خود را قبل از اینکه به رختخواب بروید بشویید. اگر شما با صورت چرب و کثیف به رختخواب بروید، منافذ پوست شما نمی‌‌تواند نفس بکشد، استفاده از یک پاک کننده‌ی خوب برای خلاص شدن از تمام آلودگی‌های پوستی‌ بسیار خوب است. اگر آرایش دارید، با استفاده از یکی‌ لوسیون، آرایش خود را پاک کنید تا منافذ پوست تمیز شود.

۲. از مرطوب کننده‌ها غافل نشوید:
فقط تمیز کردن کافی نیست. مرطوب کننده نیز ضروری است، شب زمان مناسبی برای استفاده از یک مرطوب کننده خوب است. ارزش این کار را زمانی‌ متوجه می‌شوید که وقتی‌ صبح از خواب بیدار شوید و به آینه نگاه کنید، صورت خود را با پوستی‌ زیبا و نرم خواهید دید.

۳. به لب‌ها توجه کنید:
فقط مرطوب کردن پوست کافی‌ نیست. اگر می‌‌خواهید هنگام صبح لب‌های نرمی داشته باشید، مرطوب کردن لب‌ها هم بسیار مهم است.

۴. دندانهای خود را مسواک و از نخ دندان استفاده کنید:
میکروب‌ها در شب فعال‌تر هستند، از این رو مسواک زدن دندان‌ها قبل از خواب بسیار مهم است.

۵. موها را قبل از خواب شانه بزنید:
اگر با موهای گره خورده به رختخواب بروید، در صبح گره‌های مو دو چندان می‌شود. این کار منجر به شکستگی موهای‌تان می‌شود. بنابراین حتماً قبل از خواب موهای‌تان را شانه بزنید.

۶. به موها استراحت بدهید:
موقع خواب موهای خود را از عقب نبندید. هنگامی که شما صبح از خواب بیدار می‌شوید، حالت گره خورده و در هم بر هم پیدا می‌‌کند در ضمن بهتر است، شب‌ها موها را باز بگذارید تا کمی‌ استراحت کنند.

۷. رو به پایین نخوابید:
مطالعات نشان می‌‌دهد که در خواب وقتی‌ صورت به طرف پایین باشد با گذشت زمان پوست دچار چین و چروک می‌‌شود. زیرا کل وزن سر بر روی پوست قرار می‌گیرد و همین امر باعث ایجاد خطوط نازک بر روی پوست می‌‌شود.

۸. حداقل ۸ تا ۱۰ ساعت بخوابید:
آیا می‌‌دانید خواب خوب راز زیبایی است؟ خواب قطعاً اثر شگفتی به روی زیبایی دارد. هنگامی که شما خواب هستید، تمام عضلات بدن شما شل می‌شوند. نتیجه این است که هنگام صبح پوست تازه و خوبی‌ خواهید داشت

(۶۰۱۰)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*