جدیدترین مطالب گالوس:

آقایان از این موارد در رابطه متنفرند

تنفر آقایان

چند مورد در رابطه که آقایان از آن متنفرند :
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آقایان تحمل چه چیزهایی را از خانم ها ندارند؟ عادت خرید کردن، عشق به کفش، یا وقت نشناسی؟ باید بگوییم خیلی بیشتر از این هاست.
لیست کردن چیزهایی که خانم ها در مورد آقایان خوششان نمی آید بسیار راحت است. بیرون رفتن بیش از اندازه با دوستانشان، عشق به فوتبال، غرورشان و … . ولی چه می شود اگر وضعیت برعکس شود و از آقایان بپرسیم که از چه چیزی در مورد ما خانم ها نفرت دارند؟ “نفرت؟ مگر ما بی نقص نیستیم؟” ای کاش بودیم!
۱٫ تکرار بیش از حد
عشق فراوانی بین شما وجود دارد. وی می داند که چه احساسی نسبت به او دارید. نیازی نیست که با اس ام اس و ایمیل و رو در رو این موضوع را بار ها و بارها به او یادآوری کنید. کمی به مرد بیچاره فضا بدهید و بگذارید دل تنگ شما شود.
۲٫ آرایش بیش از اندازه
آرایش بیش از اندازه می تواند یک مرد را سرد کند. نیازی نیست همه چیز را باهم استفاده کنید. آرایش باید ملایم و طبیعی باشد. این گونه خیلی بهتر از چندین لایه روغن روی صورتتان است.
۳٫ غُر زدن
شما که مادر او نیستید! پس دیگر به جان او غُر نزنید و به او نگویید که چه بکند و چه نکند. درست است گاهی بعضی از ما خانم ها فکر می کنیم که عُر زدن تنها راهی است که به وسیله ی آن کارها انجام شوند، ولی باور کنید که با این کار دارید او را  از خودتان دور می کنید.
۴٫ جُک بلدید؟
آقایان کسی را می خواهند که حس شوخ طبعی داشته باشد. فردی که اگر هر از چند گاهی از خندیدن به خودش ناراحت نشود. پس بس کنید و اینقدر جدّی نباشید.
۵٫ مقایسه ی وی با دیگران
دیگران دیگران هستند و حتماً دلیلی داشته که شما با همسر خود ازدواج کرده اید. پس او را با دیگران مقایسه نکنید. او دوست ندارد بشنود که دیگران برای همسرشان چه همراه خوبی هنگام خرید هستند و یا دیگران چه شغل فوق العاده ای دارند. مرد است و غرورش.
۶٫ سَرَک کشیدن
چک کردن اس ام اس ها، تماس ها، ایمیل ها، پروفایلش در شبکه های اجتماعی و … را متوقف کنید. یک رابطه ی زناشویی بر اساس اعتماد بنا می شود و تا وقتی که دلیلی قانونی و بر حق برای شک کردن به وی نداشته باشید، حق سرک کشیدن به وسایلش را ندارید.
۷٫ گریه کردن مانند یک بچه
آیا شما هم این قدرت جادویی را دارید که سر هر چیز با ارزش و بی ارزشی مانند یک بچه شروع به گریه کردن کنید؟ بس کنید! هیچ مردی از یک بچه که مدام گریه می کند خوشش نمی آید و اگر این کار برای مدت طولانی ادامه پیدا کند، اشک های شما هیچ تأثیری بر وی نخواهد داشت.
۸٫ وسواس درباره ی وزن
بیشتر آقایان آن قدری که ما فکر می کنیم، به ظاهر توجه نمی کنند. بله، سلامتی در ورزش کردن و تغذیه ی مناسب است، ولی یک پله فراتر از آن، کاری است که شما با انجام آن همسر خود را آزار می دهید.
اگر دائماً درباره ی کالری غذاها صحبت می کنید، اگر هنگامی که دارد از خوردن غذای خود لذّت می برد او را بد نگاه می کنید، اگر با او به هیچ مهمانی ای نمی روید چون ممکن است در خوردن غذا و نوشابه زیاده روی کنید، وقت آن رسیده که این رفتارها را کنار بگذارید.
۹٫ حسادت
آیا به اطرافیان مؤنث وی حسادت می کنید؟ به همکار خانمش؟ به خانمی که پشت میز مدیریت رستوران نشسته است؟ خبر بد: حسادت هیچ وقت یک ویژگی جذّاب نبوده است.
۱۰٫ گفتن “من خوبم “…
… هنگامی که واضح است حالتان خوب نیست. با او ارتباط بر قرار کنید. انتظار نداشته باشید که بتواند ذهن شما را بخواند. اگر چیزی در ذهن دارید، به خاطر او، آن را به زبان بیاورید.
۱۱٫ تلاش برای عوض کردن او
شما به دلیلی عاشق همسرتان شده اید. پس چرا ناگهان عادات وی شروع به آزار دادن شما کرده اند؟ من هم باور دارم که در رابطه ی زناشویی یک سری تغییرات باید انجام شوند، ولی خودش هم باید بخواهد. شما به هیچ وجه نمی توانید او را مجبور کنید.
۱۲٫ دیر کردن
می دانم که ما خانم ها در وقت شناسی چه شهرتی داریم! ولی آیا می دانید که آقایان چقدر از منتظر ماندن برای ما متنفر هستند؟! خانم های عزیز، تلاش کنید! اگر برای حاضر شدن یک ساعت زمان نیاز دارید، کار خود را باید زودتر شروع کنید.
با سریع آماده شدن و وقت شناسی خود همسرتان را غافلگیر کنید و برق شادی را در چشمانش ببینید.
۱۳٫ برنامه های مخصوص خانم ها
همسرتان هیچ علاقه ای به تماشای برنامه های آشپزی و آموزش خیاطی ندارد. این برنامه ها را هنگامی که تنها هستید تماشا کنید. مطمئن باشید که همسرتان بابت این کار از شما تشکر خواهد کرد.
۱۴٫ استفاده از رابطه به عنوان یک سلاح
خانم هایی که از رابطه برای بدست آوردن چیزهایی که می خواهند، استفاده می کنند، هیچ جذّابیتی برای همسرانشان ندارند. شما با همسرتان یک زندگی رمانتیک و عاشقانه دارید و رابطه باید راهی برای ابراز عشق به یکدیگر باشد. پس بدجنس بودن را کنار بگذارید.
۱۵٫ عشق به خرید
آقایان هیچ گاه علاقه ی ما خانم ها به خرید کردن را درک نمی کنند. همان طور که ما هیچ وقت علاقه ی آن ها به فوتبال را درک نمی کنیم. گاهی اوقات همسرم از من می پرسد: «چرا اینقدر کفش دوست داری؟» راستش سعی کردم برایش توضیح دهم، ولی غیر ممکن بود.
به همین دلیل، من و همسرم به این نتیجه رسیدیم که من هر وقت که دلم بخواهد، به خرید می روم، ولی او را وارد ماجرا نمی کنم. او راضی است، من هم راضی هستم. تنها مشکل موجود، موجودی کیف پول من است!
۱۶٫ پول پرستی
همسرتان را به خاطر خودش دوست دارید و یا به خاطر پولش؟ اگر به خاطر پول است، باید به شما هشدار دهم که همسرتان دیر یا زود متوجّه این موضوع خواهد شد.
۱۷٫ می توانید راز نگه دار باشید؟
یا همه ی دوستانتان همه ی جزئیات زندگی زناشویی شما را می دانند؟ چون آقایان هیچ وقت درک نمی کنند که ما چرا باید درباره ی این موضوعات با دوستانمان گفت و گو کنیم، از این موضوع متنفرند.
۱۸٫ تلفن های بی پایان
همه ی آقایان در ابتدا وانمود می کنند که با مکالمات تلفنی طولانی مدّت مشکل ندارند، ولی حقیقت این است که این مورد جزء چیزهایی است که بیشتر از همه چیز از آن متنفر هستند.
۱۹٫ افاده و تکبّر
آقایان از خانم هایی که فکر می کنند از همه بالاتر و بهتر هستند، متنفّرند. آن ها همسری می خواهند که مانند دوست وی باشد و همراهی با او به سختی همراهی با یک شاهزاده ی از خود راضی نباشد.
۲۰٫ عدم اطمینان
آقایان از خانم هایی که مشکل عدم اطمینان دارند، خوششان نمی آید.
همه ی ما برایمان پیش آمده که در لحظاتی، دچار شک و تردید شده ایم، ولی این که دائماً در مورد هر تصمیمی که برایتان پیش می آید منتظر تأیید وی باشیم، چه در مورد ظاهرمان و چه در مورد چیزهای دیگر، آن ها را خیلی آزار می دهد. اگر شما خودتان را باور ندارید، دیگران چرا باید داشته باشند؟ البته این موضوع با پرسیدن نظر همسرتان فرق می کند و به این معنی نیست که باید همه ی کار ها را سر خود انجام دهید.

(۱۴۶۹)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*